משרד עו”ד אורית ברנס מתמחה בתביעות סיעוד

אנשים רבים רכשו במהלך חייהם פוליסת ביטוח סיעודי, אם במסגרת קופות החולים או באופן פרטי, הביטוח נותן למבוטח הגנה במקרה ויהפוך לסיעודי בכך שיוכל לקבל גמלה בכסף בכל חודש או סיוע במימון מטפל סיעודי או סיוע במימון אשפוז סיעודי.

ברכישת הביטוח הסיעודי אנו מבקשים בעצם להבטיח את עצמנו לחיות בכבוד ושנוכל לממן את צרכינו מבלי ליפול לנטל על משפחתנו, אולם למרבה הצער לא מספיק הקושי הנפשי אותו עובדת המשפחה עם היות בן המשפחה במצב סיעודי, במקרים רבים חברות הביטוח יתנערו מאחריותן לשלם את הגמלאות המגיעות למבוטח שלא בצדק.

מי הוא אדם סיעודי?

אדם יוגדר כסיעודי כאשר הוא זקוק לסיוע בפעולות היום יומיות, כמו הליכה, אכילה, הלבשה, רחצה ושליטה בסוגרים (כמובן שלא צריך להוכיח את כולם) או כאשר המבוטח מסוגל לבצע את כל הפעולות אבל זקוק להשגחה של אדם אחר.
גם צעירים וגם מבוגרים עלולים להגיע למצב סיעודי, אם בעקבות תאונה קשה או מחלה כגון ניוון שרירים, פרקינסון, טרשת נפוצה, אירוע מוחי, אוטיזם ועוד, או בעקבות תהליך הזקנה, כאשר מדובר בחוסר יכולת פיזית לבצע את הפעולות או כאשר מדובר במצב של “תשוש נפש” בעקבות מחלות דמנטיות כגון אלצהיימר או כל מחלה שפוגעת ביכולת השיפוט.

משרדנו הינו משרד מוביל בתחום הסיעוד אשר נלחם מדי יום על זכותם של מבוטחים לקבל את שמגיע להם.

רוב טענות הדחייה של חברות הביטוח הסיעודי הינן בניגוד לחוק ולפסיקה, הן פועלות ב”שיטת המצליח” במטרה להתנער מתשלום ולגרום לכם להאמין לטענות או להפחדות בהאשמות כי המבוטח רימה את חברת הביטוח עם ההצטרפות לפוליסה. אל תהיו מאלה שמוותרים!

אנו נלווה אתכם באופן אישי ורגיש לאורך כל הדרך עד לרגע שבו תקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם וזאת במהירות המרבית. בין היתר לאורך כל התהליך נסייע לכם בכל הסידורים הנדרשים מול הרשויות בכדי למצות את זכויותיכם.

אל תוותרו וצרו קשר עם משרדנו לקבלת ייעוץ ראשוני בטלפון ללא עלות וללא התחייבות.

קראו עוד בנושא תביעות סיעוד